Shop Dámské Tenisky, Podpatky a Sandály za Levné Ceny
Další den dodání ultra rychlé rychlosti
 
Kupte nyní s 50% slevou Platí pro položky s plnou cenou
domů >  Vrátit se

Vrátit se

Pošlete nám e-mail, vaše otázka, zašlete prosím rezervaci dříve.

Máte vadný výrobek nebo se prostě nechcete vrátit k zbytečnému výměně nebo vrátit částku zboží, kontaktujte nás nejprve před odesláním, můžeme zjistit, jaké řešení je pro vás vhodnější.

Vraťte se nyní velmi snadno a předplatné šetří čas a peníze.

Přebalte původní balíček a odešlete balíček, který nemáte.
Obálky a dodací adresy štítky vracejí popisy adres.
Kliknutím na tento odkaz můžete vytisknout předplacenou návratovou značku. Vrátíme-li se balíček, je mnohem levnější zaplatit sníženou částku 2,50.
Vezměte si libovolný balíček pošty, věnujte pozornost, poskytnou vám doklad o přijetí pošty, aby byl zabalený zmizení. Neodesílejte poštovní schránku balíčku. Nemusíte nás informovat, že něco na oplátku.

Pokud se rozhodnete použít výše popsaným způsobem, jsme dalším způsobem, jak snížit daňové přiznání, ale musíte zaplatit přímo zpět za výběr nákladů na způsob. Tato položka je vaší odpovědností, dokud je nedostaneme zpět do dobrého stavu. Můžete také ručně obnovit položky bezplatně, ale obchody High Street.

Pokud chcete jinou velikost nebo barvu, musíte vrátit zboží popsané výše a uspořádat.

Můžete zrušit 14 dnů od obdržení objednávky a vrátit se. Návrat může trvat několik dní po zpracování, jakmile je získáme.

Pokud nedojde k závěru o 14denní zprávě o návratové politice, můžeme vám zaslat poukaz na používání internetu, nikoli na vrácení peněz. Je to naše svoboda a kupony jsou platné po dobu 3 měsíců.
Pokud dojde k chybě (Velká Británie)
Pošlete nám e-mail. Váš e-mail musí obsahovat všechny následující údaje:

neúspěšná fotka
Krátká chyba
Vaše jméno
Vaše telefonní číslo
Vaše objednávka
Dokud nedostanete naši odpověď na výše uvedené kroky, neposílejte chybovou zprávu.

Nejprve nám pošlete e-mail, můžete vyřešit problém a publikovat svůj projekt naše náklady. Během několika dní vás budeme kontaktovat, předpovídáme vás.

Pokud budete postupovat podle výše uvedených kroků, požádáme-li vás o vrácení produktu, napište nám např. Předplacený štítek. Pokud používáte jiné způsoby vrácení zásilky, vrátíme vám Vaše náklady. Můžete také uvolnit ruce jedné z položek v našem obchodě High Street.